Mezunlarımızdan Haberler 2018-03-07T11:00:11+00:00

Değerli Mezunumuz,

Üniversitemizden mezun olduktan sonraki mesleki ve kişisel gelişiminizi, kariyer sürecinizi ve başarılarınızı merak ediyoruz. Bizimle ve dönem arkadaşlarınızla bu bilgileri paylaşmak isterseniz lütfen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

Sevgilerimizle,

https://mezunlar.cankaya.edu.tr/mezun-bilgi-formu/

 

Simge DİPÇİN PSI’ 14

Merhaba,
Ben 2014 yılında Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldum. Şu anda  Teol Dil Okulları’nda yurt dışı eğitim danışmanı olarak çalışmaktayım.

Melih KIZILYEL IE’ 17

Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Uzun yıllar okulumuzun en iyi kulübü olan EMK Yönetim Kurulunda görev aldım. Epsilon Kompozit Teknoloji ve Savunma Sanayi A.Ş. savunma ve havacılık şirketinde üretim planlama ve malzeme kontrol mühendisi olarak çalışıyorum

Merve KAYMAK CENG’ 16

Merhaba, 2016 yılında Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. HAVELSAN’da geçen yıl ilk kez düzenlenen “Yazılım Mühendisliği Yaz Okulu”nu ikincilikle tamamladım. Mülakat sürecinin ardından yazılım mühendisi olarak HAVELSAN’da işe başladım. Halen görevimi sürdürmekteyim. Bölüm hocalarından Yrd. Doç. Dr. Murat YILMAZ’ın danışmanlığında son sene yapmış olduğumuz bitirme projesini 2016 yılının Ekim ayında Çanakkale Ulusal Yazılım Mühendisliği Sempozyumu’nda sundum. Değerli hocalarımızın katkısıyla başarılara imza attım, hepsine sonsuz teşekkürler.

ŞULE ŞAHİN ECE’16

Merhabalar,
2016 yılında Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümden mezun oldum. 2017 yılında ise TÜRKSAT bünyesinde Araştırma Geliştirme ve Uydu Tasarımı bölümünde uzman yardımcısı olarak çalışmaya başladım.

Mert ÖNCÜL BAI’17

2014 yılında Bankacılık ve Sigortacılık Programından birincilikle mezun oldum. Şuanda Amerika’da Fulbright bursu kapsamında eğitim alıyorum. Bu bursu Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde olan değerli hocam Yrd. Doç. Dr. Nermin Yaşar’ın önerisi üzerine alıyorum.  2018 tarihinde Amerika’da ki eğitimim bitmiş olacak ve Türkiye’ye tekrar döneceğim. Daha sonrasında ise Çankaya Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret Bölümü okuyarak Lisans Diplomamı almak istiyorum.

Arda TEMİZ INTT’ 04

Merhabalar, 1999 yılında başladığım Üniversite hayatına, 2004 yılında Uluslararası Ticaret bölümünden mezun olarak ayrıldım.
2002-2003 yıllarında Çankaya Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı görevini yürüttüm.Üniversite hayatım boyunca birçok toplulukta görev aldım ve aktif yöneticilik yaptım.
2005 Yılından itibarende merkezi Samsun da olan AFT GRUP adlı Aile Şirketimizin başına geçtim.Halen, Dayanıklı Tüketim Malları, Petrol, İnşaat ve Hizmet sektörlerinde aktif olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Çankaya Üniversitesi’nde eğitim görmekten ve buradan mezun olmaktan gurur duyuyorum.